16.9.2019 nadácia

10 dôvodov prečo byť lektorom OTP READY nadácie

V súčasnosti sa náš tím rozrastá a týmto článkom Vám chceme priblížiť prácu lektora pre OTP READY nadácie a jej výhody. Myslíme si, že táto práca nie je obyčajnou prácou a vybrali sme pre vás 10 špecifík tejto práce.

Dôvod č. 1: Skvelý kolektív

V našej práci dbáme o to, aby dobré medziľudské vzťahy boli dôležitou súčasťou firemnej kultúry. Keď si predstavíte, že s kolegami trávite kopec času na diaľnici, v hoteloch, pri spoločných raňajkách na pracovných cestách, tak o dobrom fungovaní v tomto smere nemôžeme ani zapochybovať. Ako tím sa snažíme fungovať aj ekologicky a zapájať sa do dobrovoľníckych činností. 

 

Dôvod č. 2: Pracovné cesty

S utužovaním kolektívu súvisia aj pracovné cesty, ktorých býva dosť počas roka. Dá sa povedať, že každá pracovná cesta je malým team buldingom.  

 Dôvod č. 3: Odborný rast

U nás sa snažíme, aby zamestnanci boli neustále vzdelávaní a tak dobre reprezentovali meno nadácie. Taktiež umožňujeme lektorom rozvíjať sa aj v iných smeroch ako je len lektoring. Súčasťou práce sú aj platené externé kurzy. Tie musia súvisieť s prácou samozrejme :)

Dôvod č. 4: Školenia v Budapešti

Chceme, aby ste tomu čo prednášate aj poriadne rozumeli, preto novoprijatých zamestnancov posielame na 2 týždne do Maďarska k naším partnerom, kde sa naučia všetko potrebné o lektorovaní a finančnej gramotnosti. A počas toho je vždy čas spoznať Budapešť a užiť si aj mesto,  

Dôvod č. 5: Pozitívna práca s mládežou

V práci stretnete neskutočné množstvo žiakov a vypočujete množstvo príbehov. Tí vám nedovolia zostarnúť :)  Pracujeme so študentami stredných a základných škôl.   

Dôvod č. 6: Ročne si zašoférujete okolo 10 000 km

Ak máte radi šoférovanie tak dobrou správou je, že šoférovania je naozaj veľa a po rôznych kútoch Slovenska. Ak ale nemáte radi šoférovanie, vždy je niekto ochotný krútiť volantom :), keďže na pracovnú cestu chodíte vždy dvaja.  

Dôvod č. 7: Spoznáte krásne miesta Slovenska

Počas pracovných ciest zavítate na rôzne miesta Slovenska. V našej mape si môžete pozrieť, kde všade sme boli.

 Dôvod č. 8: Nesneží? Nevadí, môžete ísť na Oravu

Ak máte radi sneh a krásne zasnežené kopce, no Váš domov je niekde v nížine, tak s nami sa s najväčšou pravdepodobnosťou na takéto miesta počas roka dostanete.  

Dôvod č. 9: Najlepšia šéfka

Nie tento dôvod sme sem nedali na nátlak vedenia, ale súčasťou dobrého kolektívu musí byť aj dobrý šéf, čo v našom prípade platí na 110%. 

Dôvod č. 10: Sami lepšie zvládnete svoje financie

Hovorí sa, že obuvníkove deti chodia bosé, no v našom prípade to neplatí a finančné znalosti sa na vás nalepia a budete k ním pristupovať zodpovednejšie a efektívnejšie si sporiť a míňať.